Recent Posts

Maryna_Lykholat 27 Mar 2017 20:53 Maryna_Lykholat
Цілуймося на здоров'я
Любиш цілуватися?

Вітаємо! Ти будеш здорова в усіх аспектах! І зморшок на твоєму обличчі ніколи не буде. А якщо ти чоловік і любиш цілуватися, то проживеш, як мінімум, на 5 років більше, ніж ті, хто не любить цілуватися.
Хочеш бути здоровим? Поцілунки допоможуть.

1. Поцілунок - це найефективніша гімнастика від зморшок. При поцілунку в людини

read more →

Maryna_Lykholat 27 Mar 2017 14:33 Maryna_Lykholat
Незвичайні вулиці світу
Вулиці наших рідних міст часто схожі один на одного і не особливо відрізняються оригінальністю. А уявляєте, що є такі вулиці, над оздобленням яких люди старалися з усіх сил? Незвичайний дизайн, цікаві деталі і фантазія небайдужих жителів допомогли створити найкрасивіші вулиці світу. Ми пропонуємо познайомитися з ними. Не забудьте записати адресу і поїхати туди під час чергової подорожі! :)

Вулиця різнокольорових парасольок

read more →

Maryna_Lykholat 27 Mar 2017 13:47 Maryna_Lykholat
Чим корисна морська сіль
Сіль дуже важлива для нашого здоров'я. Оскільки вона бере участь в обмінних процесах, в регуляції серцевої діяльності, в роботі нирок і виконує багато інших життєво необхідних функцій. Найбільш корисною для людини є натуральна морська сіль. У харчовій морській солі містяться калій, натрій, кальцій, магній, бром, йод — ці речовини допомагають регулювати живлення клітин і їх очищення, формують клітинні оболонки, покращують

read more →

Maryna_Lykholat 26 Mar 2017 19:54 Maryna_Lykholat
Мур-мур
Батьків не вибирають, а ось друзів - цілком. Хто з нас не розчулюється, коли бачить милих котиків і кішечок? Думаю, що нас немало таких. Отож, якщо у тебе вдома є домашній улюбленець, я розповім, як зробити його і ваше життя комфортнішим.

1.Туалет для кішок. Щоб позбутися неприємного запаху з котячого туалету, потрібно додати в нього сухого листя зеленого чаю.
2.Котяча шерсть. Щоб легко

read more →

Maryna_Lykholat 24 Mar 2017 13:13 Maryna_Lykholat
Дивні створіння
Чи можна назвати дітей найбільшим щастям у житті? На мою думку, безсумнівно, можна.

З появою дітей у більшості людей відбувається переоцінка цінностей. Багато батьків зізнаються, що до тих пір, поки у них не з’явилися власні діти, вони не знали справжнього щастя.

Погодьтеся, що з появою дитини, до батьків приходить певна відповідальність. Вони стають відповідальними не лише

read more →

Maryna_Lykholat 23 Mar 2017 08:56 Maryna_Lykholat
У твоєму стилі
Колись, королева моди - Коко Шанель сказала: «Мода виходить з моди, стиль – ніколи». Дійсно, мода мінлива, а стиль – незмінний. Найцікавішим є те, що на пошуки персонального стилю може піти не один рік, але погодьтесь, воно коштує того. Я розповім як створити свій індивідуальний стиль?

1. Познач свій тип фігури
Важливо знати свій тип фігури

read more →

Maryna_Lykholat 22 Mar 2017 21:48 Maryna_Lykholat
Photoalbum: Фото

Усі жінки, які мають тривалі стосунки з чоловіками, через якийсь час задаються питанням: «Чому він не бере мене за дружину, адже говорить, що любить?». Яка причина того, що чоловіки не поспішають надягати святковий костюм і ставати власниками величного титулу «чоловік», читайте нижче.

Різниця в сприйнятті
Потрібно

read more →

Friends

Tania_Reznik

Dadain

tatyana polishchuk

Ualife


© 2007-2017 Ualife.org

Back to Top