Recent Posts

Tania_Reznik 04 May 2017 17:07 Tania_Reznik
Фестиваль писанок у Києві

Не знаєте, куди сходити теплим квітневим днем у Києві? Відповідь дуже проста - на Фестиваль писанок 2017!


Напередодні великодніх

read more →

Tania_Reznik 12 Apr 2017 17:51 Tania_Reznik
Настільні ігри для вечірок

Усім нам доводилось або бувати на домашніх вечірках, або влаштовувати їх. Тому усі знають, що грамотно організувати дозвілля - нелегка річ. Вечірка має проходити весело, жваво, цікаво і різноманітно, а запам'ятатись повинна яскравими емоціями, а не обличчями у смартфонах.
На жаль, дуже часто буває, що посиденьки із друзями проходять банально

read more →

Tania_Reznik 11 Apr 2017 21:34 Tania_Reznik
Декілька міфів про дієту

Уже зовсім скоро літо, пляжний сезон і море сонця! Відповідно, жінки почнуть масово худнути, та ще й у прискореному режимі. І що найнеприємніше - будуть користуватися не найкращими методами. Щоб уникнути помилок і шкоди здоров'ю, спробуємо розвінчати декілька відомих упереджень.

Міф №1

<div

read more →На радянських мультфільмах виросло не одне покоління, і якими б не були зараз політичні стосунки між державами, а все ж ми згадуємо про ті мультики із теплотою, часто цитуючи їх і досі.
 

Вважається, що мультфільми того часу справді були якісними : хороша мультиплікація, красива мова, глибокий зміст, яскравий

read more →

Tania_Reznik 26 Mar 2017 12:09 Tania_Reznik
Розмальовка "Лісові гості"
Сьогодні до нас із лісу прибіг гість, знайомтеся – це зайчик Пушок. У нього багато друзів, він любить читати, займається спортом і бере участь у всіх співочих конкурсах свого лісу. 

Зайчик довго йшов до нас і зголоднів. Намалюйте Пушкові якийсь смаколик, а заодно розмалюйте і його самого=)

read more →

Сьогодні реклама перестала бути лише галуззю економіки і перейшла у один із видів мистецтва. Яскраві картинки, приємна музика, вдало підібрані слова - все це справляє на нас найпозитивніше враження. І ось ми вже біжимо до найближчого магазину, щоб придбати добре прорекламований засіб, який "є лідером на ринку", "позбавить нас від проблеми раз і назавжди" та"єдиний здатний впоратися із своєю задачею".
Але іноді

read more →

В одному казковому місті С жили характеринки. У самому центрі міста знаходився будинок дівчинки на ім’я Доброта.Вона і сама не знала, коли з’явилася на світ, однак разом з нею народилися усі інші жителі міста.


Найближчими сусідами Доброти були хлопчики Щедрість, Рішучість, Життєрадісність та дівчата Краса, Надія, Співчуття, Любов. Вони разом росли, гралися

read more →

Tania_Reznik 16 Mar 2017 16:18 Tania_Reznik
Дитячий кросворд
Дитячі кросворди - це дуже корисний вид дозвілля. Вони тренують пам'ять, логічне мислення, посидючість, розвивається працьовитість.Давай перевіримо, наскільки ти кмітливий!Спробуй розгадати кросворд, у якому зашифровані різні назви тварин=)

read more →

Tania_Reznik 16 Mar 2017 16:12 Tania_Reznik
Ребуси для дітей
Ребуси - це загадки, у яких слова подані у вигляді малюнків.Користь від ребусів надзвичайно велика. Вони допомагають розвинути мислення, кмітливість та логіку. Крім того, ребуси розширюють кругозір дитини, тренують зорову пам'ять і правопис.
<font

read more →

Tania_Reznik 02 Mar 2017 17:27 Tania_Reznik
5 фото, що сколихнули світ
Фотографія - справді дивовижний винахід людства, без якого ми зараз не уявляємо свого життя.
Щоденні колекції селфі вже стали такими звичними для нас, що іноді справжня цінність фотографій применшується.
Однак світлини - це те, що допомагає зафіксувати ті неповторні секунди, хвилини нашого життя, які ніколи не повернуться, але які залишають слід у нашій пам'яті.
Одні фото викликають радість і посмішку, інші

read more →

Back to Top