Recent Posts

Krykun_L 11 May 2017 17:58 Krykun_L
Здоровенькі to be
Корнєєва Лариса
Як почати харчуватися правильно?


Навколишнє середовище безпосередньо впливає на нашу поведінку. Але варто її трохи змінити, як можна виявити, що дотримуватися правильного харчування або дієти просто і легко. Ми пропонуємо Вам прості рекомендації, які покращать стан вашого здоров’я і допоможуть повернути вас у форму

read more →

Krykun_L 11 May 2017 17:43 Krykun_L
Life хак
Корнєєва Лариса

На Лабутінах?

Ви навіть не підозрюєте, що вимовляєте назви багатьох зарубіжних брендів неправильно. Лайфхак для тих, хто не знав. Перевірте себе:


«Ламборґіні»

Назва італійська, а за правилами транскрипції цієї мови приголосний G перед H читається українською як «ґ» . Таке звичне для нас «Ламборджині» - неправильний варіант. Італійці Вас не зрозуміють

read more →

Krykun_L 11 May 2017 17:32 Krykun_L
Beauty стиль
Корнєєва Лариса

7 модних речей цього сезону

Простори інтернету, спілок у соцмережах просто вирують у нескінченному потоці модних та цікавих речей. Ми обрали 7 топових речей цього сезону. Тому подивіться, чим варто поповнити свій гардероб до літа.

1. Сукня або блузка з квітковим принтом

 
Квіткові принти не дуже несподіваний тренд, але щороку вони виглядають

read more →

Krykun_L 11 May 2017 17:16 Krykun_L
Beauty стиль
Корнєєва Лариса

Бор-р-р-р-рода в тр-р-р-ренді


Борода, безумовно, тренд сезону серед чоловіків. Але виникають багато питань у «бородачів» та тих, хто збирається відпустити бороду. Отже, ми відповіли на найбільш хвилюючі питання про бороду.

№ 1. Як почати відрощувати бороду і прискорити її ріст?

Спочатку акуратно виголіть лице. І чекайте. У різних людей швидкість

read more →

Krykun_L 29 Mar 2017 09:52 Krykun_L
This is цікаво
Корнєєва Лариса

Інтерактивна мапа про жахливе майбутнє Землі

Чи намагалися ви коли-небудь уявити, як глобальне потепління вплине на нашу планету? Тепер на те, як моря затоплюють узбережжя, можна ще й подивитися.

Щоб розповісти людям про глобальне потепління і його наслідки, всесвітньо відомий журнал запустив спеціальний сайт з інтерактивною мапою.
Мова сайту - англійська, але розібратися зможе будь-хто. У нижній

read more →

Krykun_L 29 Mar 2017 09:50 Krykun_L
Техно news
Корнєєва Лариса

Підвищення якості сну… Really?

Якщо ви встаєте щоранку через силу і з поганим настроєм, то пора щось змінювати. На прчатку 2017 року був розроблений Smart Alarm Clock - розумний будильник для Android і iOS, який відстежує цикли сну і будить у найкращий час саме для Вас.
Вчені вже давно довели, що нічний сон людини складається з кількох фаз, які змінюють одна одну. Ці фази розрізняються глибиною сну і активністю різних

read more →

Krykun_L 29 Mar 2017 09:45 Krykun_L
Чоловіки vsЖінки
Корнєєва Лариса


Сварки в парі - це нормально

Конфлікти і їх конструктивне вирішення - єдиний спосіб досягти гармонії в парі. Дізнайтеся, що ви можете придбати, якщо перестанете уникати сварок.

1. Ви почнете більше довіряти один одному

Конфлікти, які не можна вирішити швидко, наводять на багато пар такий жах, що вони вважають за краще будь-якими способами їх уникати. Люди вважають такі сварки фатальними для відносин.

read more →

Коні безперечно є одними з найкрасивіших, величних і граціозних живих істот на нашій планеті. Існує безліч видів, порід і забарвлень цих дивовижних тварин. Кожна порода по-своєму неповторна і прекрасна. В конях поєдналося все - розум, благородство, відданість, жива енергія, прагнення до свободи... Міць і сила цих тварин просто не можуть не викликати захоплення і благоговіння!
Кінь золотої породи

read more →

Krykun_L 09 Feb 2017 16:36 Krykun_L
Краса обличчя
Перед важливим заходом необхідно обмежити кількість рідини, яка споживається на ніч, щоб уникнути ранок набряклості особи. Якщо є схильність до утворення темних кіл і мішків під очима, в цій ситуації приходять на допомогу патчі-нейтралізатори – недороге, але дуже ефективний засіб, який можна знайти в мережевих косметичних магазинах. Також їх з легкістю можна замінити кубиками льоду, що прикладаються

read more →

Back to Top