Recent PostsХіпі

Течія виникла в 70-ті роки XX ст. На фоні сірої буденності вони відзначалися яскравою оригінальністю. Ключовим гаслом хіпі було "Love, Peace, Freedom" ("Мир, любов, свобода"). Слова "Маке love not war" ("Займайтеся коханням, а не війною") з пісні Д. Леннона стали крилатими в їх середовищі. Хіпі одягалися в яскравий і незвичний одяг (принципово поношений, старий), мали довге волосся

read more →


Є кілька варіантів:

Найпростіший варіант! Качаєте собі браузер Opera VPN. Все, що Вам потрібно, це просто встановити його і використовувати так як звичайний браузер (Хром, Експлорер, або інший). Нічого іншого вам не прийдеться налаштовувати. Поки цей спосіб працює, але як там далі буде – не знаю, тому дав вам нижче альтернативні варіанти обходу блокування російських

read more →

Є кілька варіантів:
(Найпростіший варіант). Качаєте собі браузер Opera VPN. Все, що Вам потрібно, це просто встановити його і використовувати так як звичайний браузер (Хром, Експлорер, або інший). Нічого іншого вам не прийдеться налаштовувати. Поки цей спосіб працює, але як там далі буде – не знаю, тому дав вам нижче альтернативні варіанти обходу блокування російських сайтів.
Качаєте і встановлюєте Tor-браузер за цим посиланням

read more →

Щоб налаштувати VPN на телефоні, не потрібно бути айтішником. Вибравши відповідний сервіс, все, що потрібно зробити, це вибрати країну з потрібним IP, натиснути "Підключити" для запуску і "Відключитися", коли сеанс закінчено.
Доступ через VPN у телефоні (андроїд) дозволяє при використанні інтернету в громадських місцях зберегти анонімність, а також запобігти перехопленню трафіку і злому пристрою.

Friends

Marchenko

Habi

NataliD

Ананас

Povarsha

Ualife


© 2007-2017 Ualife.org

Back to Top