23 Mar 2017 14:01

Продукти, які корисні для тієї частини тіла, на яку схожі

Продукти, які корисні для тієї частини тіла, на яку схожі
     У гомеопатії існує правило: "подібне потрібно лікувати подібним", тобто при хворобі допомагають ті ліки, які у здорової людини викликають схожі з нею симптоми. А якщо поглянути на це твердження зовсім буквально? 

     Волоський горіх – для мозку
     Волоські горіхи містять високу концентрацію омега-3 поліненасичених жирних кислот, вітамінів В1 і В2 і різних мікроелементів. Ці речовини покращують кровообіг мозку, запобігають його старінню і сприяють поліпшенню пам’яті. Недарма ці ласощі вважаються "їжею для сірої речовини"!

     Помідори – для серця
     Розріжте помідор навпіл, і побачите численні камери, які нагадують структуру серця. Дослідження показали, що завдяки вмісту лікопіну томати знижують ризик серцевих захворювань. Якщо додати до соковитої ягоди трохи жиру – оливкової олії або авокадо, то засвоюваність цілющої речовини зросте майже у десять разів. Крім того, помідори містять велику кількість калію, необхідного для нормального функціонування серцевого м’яза.

     Червоне вино – для крові
     Продукт бродіння винограду багатий антиоксидантами і поліфенолами, тому невелика кількість червоного вина здатна забезпечити захист проти засмічення судин холестерином. Вино також володіє властивістю розріджувати кров, а значить – перешкоджає утворенню кров’яних згустків. При недокрів’ї (анемії), а також загальній втраті крові корисно пити червоне вино, особливо кагор зважаючи на високий вміст у ньому органічного заліза, що підвищує рівень гемоглобіну.

     Селера – для кісток
     Довгі тонкі стебла селери схожі на кістки – і дуже для них корисні! Селера – це джерело кремнію, який регулює мінералізацію кісток, а також нешкідливого органічного натрію, здатного замінити вміст сільнички. Сіль, виготовлена із коріння селери, підвищує засвоюваність організмом поживних речовин і не накопичується в суглобах.

     Апельсин – для грудей
     Схожість із жіночими грудьми круглих цитрусових – це більше, ніж просто випадковість. У них містяться лімоноіди – ці речовини блокують розмноження злоякісних клітин могутніше, ніж препарат тамоксифен, і використовуються при лікуванні раку грудей. У апельсинах також міститься багато фолієвої кислоти – "головного жіночого вітаміну", особливо корисного для майбутніх мам.

     Імбир – для шлунку
     Імбир не просто схожий на шлунок – він його кращий друг! Пряний корінець стимулює утворення шлункового соку, покращує травлення, допомагає справитися з нудотою, випадками розладу травлення, метеоризмом. Однак це стосується тільки тих, у кого немає проблем зі шлунком: імбир протипоказаний при гастритах, виразковій хворобі, пухлинних процесах в області шлунково-кишкового тракту.

     Квасоля – для нирок
     Стручкова квасоля має сечогінну дію, тому традиційна китайська медицина рекомендує вживати її при болях у попереку в результаті захворювання нирок – при набряках ниркового походження, сечокам’яної хвороби, проблемах з сечовим міхуром тощо. Крім того, стручкова квасоля благотворно діє на надниркові залози.

Comments

No comments yet. Post your comment first!

Back to Top