23 Mar 2017 17:27

Жінки& Чоловіки

Жінки& Чоловіки


Роль представниць прекрасної половини людства вже давно не обмежується народженням дітей і створенням домашнього затишку. Все частіше жінки займають в житті місце сильної статі. Вони заробляють великі гроші, керують корпораціями і навіть керують країнами. Але чоловіки продовжують думати, що мають переваги і в чомусь випереджають слабку стать. Чи так це? Що жінки роблять краще?

Фізіологічна різниця між статями очевидна. Будь-який школяр може пояснити, наявність або відсутність яких органів робить хлопця і дівчину протилежностями. Але крім цього існують відмінності й у світогляді. Психологія сильної і слабкої половин дуже рідко має загальні прояви.
Існує популярна думка, що відмінності між статями закладені генетично. Адже саме різниця в пріоритетах і стає запорукою успішної сім’ї. Не дарма кажуть, що протилежності притягуються. Представниці прекрасної статі мають ряд переваг перед чоловіками.
Завдяки деяким фізіологічним відмінностей та різниці в мисленні жінки можуть виконувати багато дій набагато краще, ніж представники сильної половини.

Запам’ятовують


Чоловіки дарма вважають себе набагато розумнішими від своїх супутниць. Міф про блондинок, напевно, вигадали самі жінки, щоб безкарно користуватися своїми слабкостями. Вченим Кембриджського інституту було доведено, що жінки можуть запам’ятати більший обсяг інформації.
Багато чоловіків дивуються здібності дружин або подруг не забувати круглі (і не дуже) дати спільного життя. Причому негативні події зберігаються в головах дівчат навіть довше, ніж позитивні. Така особливість не залежить від віку. Це підтверджують статистичні дані. Доведено, що дівчатка краще сприймають навчання, ніж хлопчаки.

Сперечаються


В цьому питанні слабкій статі завжди допомагає їх незвичайне логічне мислення. Чоловіки ґрунтуються на строгих послідовностях. Їх аргументи повинні мати під собою доказову базу. Жінкам не потрібно спиратися на факти або правдоподібність. Вони виграють дебати, навіть якщо останнє слово залишилося за опонентом. Головний їхній принцип перемоги в суперечці – контратака. Хто б не був правий – захищатися все одно доведеться чоловікові.

Справляються з емоціями


Як не дивно, але це дійсно правда. Образ мисливця і добувача вимагає від чоловіка стримування своїх почуттів. Він повинен вселяти впевненість у оточуючих своїм спокоєм. Представниці прекрасної половини не пов’язані подібними зобов’язаннями.
При появі кризової ситуації жінка обов’язково захопить її рішення як можна більше людей. І це розвантажить емоційне напруження. Багато вчених вважають, що така здатність слабкої статі обумовлена виробленням естрогену. Гормону нерідко приписують здатність захисту від стресу.

Виконують різнопланові дії


Незважаючи на те, що мозок чоловіка, як правило, більший, ніж у їхніх супутниць, мультизадачність – переваги слабкої статі. Жоден самець не зможе одночасно читати, готувати їжу і виховувати дітей. Генетично зумовлене, що тільки жінка вміє рівномірно розподіляти увагу на різні процеси.
Доказом цього є дослідження Берта Паккенберга. Його тестування показало, що мозолисте тіло (з’єднання між півкулями мозку) у дам товстіше, ніж у хлопців. І це дозволяє значно збільшити можливість розв’язання незалежних один від одного завдань.

Визначають кольори


Цю особливість можна пояснити фізіологічними відмінностями. Будова очей у обох статей повністю ідентична. Вчені припускають, що здатність розділяти кольори на півтони обумовлено впливом гормонів. Чоловіки ніколи не зможуть зрозуміти, чому їх супутниці називають жовтий колір світло-кавовим або пісочним.
Вважається, що можливість розрізняти такі деталі дозволяла самкам краще займатися збиранням в давнину. Визначення більшої кількості півтонів значно спрощувала пошук їстівних рослин.

Це далеко не повний список переваг жінок перед чоловіками. Мабуть, головне достоїнство прекрасної половини полягає в здатності користуватися своїми слабкостями. Нерідко бажання здатися слабкою і вимагає захисту дозволяє дамам управляти своїми більш сильними опонентами. Для того щоб досягти поставленої мети, іноді потрібно просто попросити. І чоловіки, впевнені в своїй перевазі, не помітять природного лукавства.

Comments

No comments yet. Post your comment first!

Back to Top